Ubytování

Maledivy jsou pro mnohé symbol romantické dovolené. Většina resortů je na vlastním ostrově, takže nikdy nenarazíte na přeplněnou pláž. Klasické hotely jsou zde spíše výjimkou, daleko obvyklejší jsou samostatné menší bungalovy a vilky postavené podle zdejších tradic. Specialitou Malediv pak jsou vodní vilky, postavené přímo nad hladinou moře a umožňující přímý vstup do průzračných vod lagun.

Přečtěte si naše zkušenosti z Malediv

LUX* Maldives

LUX* Maldives

Jeden z nejoblíbenějších resortů na Maledivách patří k těm větším, vhodným spíše pro rodiny s dětmi, ale stále nabízejícím špičkové služby svým hostům. Oblíbený je především pro svůj all inclusive program, který zahrnuje celkem sedm restaurací dostupných na ostrově.

Lily Beach Resort & Spa

Lily Beach Resort

Tento resort nabízí vodní vily s velkým soukromím pro romantickou dovolenou, ale také větší a propojené rodinné vily. Zábavu pro děti zde obstará také dětský klub Turtle. Resort nabízí All inclusive platinum plan, v němž jsou zahrnuté krom jídla a nápojů také další zajímavé výhody.

One & Only Reethi Rah

One&Only Reethi Rah

Velký resort na uměle upraveném ostrově nabídne celkem dvanáct pláží o téměř šestikilometrové délce, z osmi kategorií ubytování si vybere i ta nejnáročnější klientela. Resort je vhodný pro rodiny s dětmi i romantickou dovolenou ve dvou.